Skip to main content
Loading...

10.10 E-Ticaret Kampanyası

10.10 E-Ticaret Kampanyası

10.10 Alışveriş Günlerine Özel Teklif: E-Ticaret Sitenizi 24 Saatte Teslim Ediyoruz!

E-ticaret dünyasında yer almak artık çok daha kolay ve erişilebilir! Proda Medya olarak, işletmelerin dijital dünyaya adım atmalarına yardımcı oluyoruz. E-ticaret siteniz yoksa ve bu büyüleyici dünyaya katılmak istiyorsanız, işte size eşsiz bir fırsat:

"E-TİCARET SİTENİZ YOKSA 10.10 ALIŞVERİŞ GÜNLERİNE YETİŞTİRELİM" kampanyasıyla, başlamak artık çok daha kolay ve uygun. Sadece 5900 TL'ye size özel bir e-ticaret sitesi sunuyoruz! Üstelik, ilk yıl .com.tr alan adı kaydı ve hosting ücretsiz olarak hediye ediliyor.

Kampanya Detayları:

  • Sadece 5900 TL'ye başlayın: Ücretlere %20 KDV dahil değildir.
  • İlk yıl .com.tr alan adı kaydı, e-ticaret yazılımının kurulumu, sanal pos kurulumu ve 1 yıl hosting hizmeti dahildir. Ürün yükleme, kategori oluşturma, grafik tasarım, logo tasarım gibi işler kampanya kapsamına dahil değildir.
  • Siparişin onaylanmış kabul edilmesi için anlaşma tutarının en az %50'si ödemesinin yapılmış olması, logo, kurum bilgileri ve talep edilecek dokümanların tarafımıza iletilmiş olması gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra 24 saat içerisinde kurulum işlemleri tamamlanıp tarafınıza yönetim paneli teslim edilecektir. Sanal POS onay süresi bu süreye dahil değildir.
  • Yönetim paneli teslim sonrası randevu oluşturularak online web sitesi yönetimi için eğitim verilecektir.
  • E-ticaret sitenize Lets Encrypt SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulacaktır.
  • Sanal POS firması için başvuru sürecinde destek verilecektir.
  • 5 adet kurumsal e-posta tahsis edilecektir.
  • Kalan bakiye e-ticaret sitesini yayına aldıktan 24 saat içerisinde ödenecektir. Ödeme yapılmaması durumunda Proda Medya web sitesini askıya alma hakkına sahiptir.
  • Çalışma sözleşmelerimiz için web sitemizde yer alan "Kurumsal > Sözleşmeler" sayfasını inceleyebilirsiniz.

Neden Proda Medya? Biz, Antalya'nın önde gelen web tasarım ajansı olarak size güvenilir ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Uzman ekibimiz, size en iyi çevrimiçi deneyimi sağlamak için burada. İşletmenizi çevrimiçi dünyada daha da büyütmek için hemen bizimle iletişime geçin!

Bize Ulaşın

Eğer bir fikrin varsa fikrin marka, eğer bir markan varsa markan bilinir olsun. Markanın bilinir olması için ihtiyacın olan her şey dijital çözüm ortağın Proda Medya'da.