Skip to main content
Loading...

11.11 Web Tasarım Kampanyası 2023

11.11 Web Tasarım Kampanyası 2023

Antalya Web Tasarım Ajansı Proda Medya olarak 11.11 alışveriş günlerine özel olarak hazırlamış olduğumuz kampanyamızı sizlere sunuyoruz.

Antalya web tasarım ajansı Proda Medya olarak 1999 ₺’den* başlayan fiyatlarla kurumsal web sitenize sektörünüze özel tasarımlarla hazırlıyoruz. Üstelik kredi kartına12 taksit fırsatıyla.

Kampanyamız kapsamında hazırlayacağımız web sitelerinin detaylarını yazımızın devamında sizlerle paylaştık.

İlk Yıl Ücretsiz Alan Adı

Web tasarım kampanyamız kapsamında .com.tr yada net.tr uzantılı alan adı kaydını ilk yıl ücretsiz olarak sağlıyoruz. Diğer uzantılar için lütfen bilgi alınız.

Sektörünüze Özel Tasarım

Klasik bir web sitesi değil, sektörünüzün ve markanızın imajına, ihtiyaçlarına uygun tasarımlarla web sitenizi yayına alıyoruz.

Mobil Uyumlu Kurumsal Tasarım

Hazırladığımız tüm web tasarım projelerimiz mobil uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Mobil uyumlu tasarımlarımız sayesinde web siteleriniz bilgisayar, akıllı cep telefonu ya da tabletlerde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca kurumsal imajınıza uygundur.

SEO Uyumlu Yazılım Altyapısı

Proda Medya olarak geliştirmiş olduğumuz bir web sitesi yazılımımız bulunmaktadır. Bu yazılımı yayına hazırlarken öncelimiz Google SEO uyumluluğu ve site hızı optimizasyonuna önem verdik. SEO uyumlu altyapımız sayesinde gerekli çalışmalar doğru bir şekilde yapıldığında web siteniz Google anahtar kelime çalışmalarında üst sıralarda yer alacaktır.

Whatsapp Modülü

Web sitenize ekleyeceğimiz Whatsapp modülü ile web sitesi ziyaretçileriniz için hızlı sohbet başlatma butonu yer almaktadır.

Kolay Yönetim Paneli

Biz web sitenizi yönetirken size yardımcı oluyoruz ama yönetim paneli şifrelerinizi sizinle paylaşıyoruz. Kolay bir kullanıma sahip yönetim paneli ile dilediğiniz zaman web sitenize içerik yükleme, düzenleme yada silme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sınırsız Ürün, Hizmet, Sayfa vb. İçerik Yükleme

Web siteniz içerisinde sayfa, ürün, hizmet vb. sayfaları sınırsız oluşturabilirsiniz. Ancak fotoğraf ve dosya yüklemeleri size tahsis edilen disk limitleriniz kadar olacaktır.

Haberler Modülü

Web sitenize, markanız hakkında haberleri, duyuruları, kampanyaları yada bilgilendirici içerikleri yükleyebilirsiniz

Ekibimiz Modülü

Ekip üyelerinizi ekleyebilir, özgeçmişlerini ve iletişim bilgilerini ekleyebilirsiniz.

Markanız Özel Kurumsal E-Posta

Tüm web sitesi projelerimizde alan adınıza özel kurumsal e-posta hizmeti sunmaktayız.

İhtiyaçlarınıza Özel Eklenti Hazırlama

Markanızın ihtiyaçlarına ve taleplerinize özel eklentileri web siteniz için hazırlıyoruz. Özel eklenti geliştirmeleri ek ücretlere tabi olabilir.

*1999,00 ₺'den başlayan fiyatlar. Projenize başlamadan önce markanıza özel teklif hazırlayacağız.

Kampanya Şartları

 • 1999 TL başlangıç ücretidir. Ek taleplerinize göre bu ücret artabilir.
 • Teklif ücretlerimize %20 KDV dahil değildir.
 • İşe başlama ücreti olarak teklif tutarının %50'si kadarı ön ödeme olarak alınır. Kalan tutar web sitesi yayına alındıkta 3 iş günü içerisinde ödenir. Ödeme yapılmaması durumunda vade tarihinden 7 gün sonra web sitesi ödeme yapılana kadar askıya alınır.
 • Alan adı kaydı .com.tr ve .net.tr için ilk yıl ücretsiz olarak yapılmaktadır. Sonraki yıllar için yenileme döneminde ki mevcut ücretlerden yenileme yapılır.
 • İlk yıl barındırma işlemi tarafımızca ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 • Web sitenize yayına alma sırasında eklenecek metinler, yazılar, görseller ve diğer içerikler tarafınızdan iletilecektir. Beklenen içerikler, logonuz(var ise kurumsal kimlik tasarımınız), hakkımızda, misyon, vizyon metinleri, ürün ve hizmet detay metinleri. Tarafımızdan metin, görsel vb içerik hazırlanması talep edilmesi ek ücrete tabidir.
 • İlk içerik yükleme için gerekli destek sağlanacak olup belirli limitler uygulanabilir ve limitlerin aşılması durumunda ek ücretlendirme yapılabilir. Bu ücretlendirme web siteniz için ilk teklif yapılırken size sunulacaktır.
 • Kurumsal mail hizmeti en fazla 3 adet mail hesabı için 100MB disk alanı ile sunulacaktır. Daha fazla disk ve e-posta hesabı ek ücretlere tabidir.
 • Hazırlanan tasarımlar için sitenin tüm tasarım yapısını değiştirecek revizyon talepleri ek ücrete tabidir.
 • Web tasarım ve barındırma sözleşmelerimiz hizmet alınan süre boyunca geçerli olacaktır. Sözleşmeleri incelemek için prodamedya.com/sozlesmeler adresini ziyaret ediniz.
 • Proda Medya, Bilgi ve Teknoloji Kurumu Ticari Amaçlı Yer Sağlayıcı Listesinde yer almaktadır.
 • Kampanyamız, 11/11/2023 tarihine kadar geçerlidir.

Detaylı bilgi ve diğer şartlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Eğer bir fikrin varsa fikrin marka, eğer bir markan varsa markan bilinir olsun. Markanın bilinir olması için ihtiyacın olan her şey dijital çözüm ortağın Proda Medya'da.