Projelerimiz
eleprox Altyapısında Hazırladığımız Uygulamalar
Yeni

eleprox Sipariş Sepeti

eleprox Sipariş Sepeti uygulamamız pandemi sürecinde paket servis ile müşterilerine ulaşmaya devam işletmeler için sosyal medya hesapları üzerinden kolayca sipariş alabileceğiniz bir platformdur. Tek yapmanız gereken sizler için oluşturduğumuz özel bağlantıları sosyal medya hesaplarında paylaşmak. Basit bir arayüze sahip uygulamamız sayesinde müşterileriniz hızlı bir şekilde siparişlerini sizlere ulaştırabilecek.

Detaylar

Yeni

eleprox e-menü

eleprox e-menü ile işletmenizde müşterilerinize hijyenik ve hızlı bir menü ile satış yapın. Restauran yada kafeniz için en temiz, en pratik en hızlı menüyü sizler için hazırladık.
eleprox e-menü nedir? Masalarınıza yerleştireceğiniz qr kod etiketleri ile müşterilerinize her hangi bir menü temasında bulundurmadan cep telefonları üzerinden menülerinizin görüntülenmesini sağlayan web uygulamasıdır.

Detaylar

eleprox e-Tahsilat

eleprox e-tahsilat, tahsilatın en kolay hali.
Proda Medya & eleprox olarak dünya genelinde yaşadığımız bu süreçte temasları azaltmak adına e-tahsilat uygulamamızı hazırladık.
eleprox e-tahsilat nedir?
Mevcut web sitenize yada eleprox altyapısında sizin adınıza kurulum yapıyoruz. Kurulum sonrası size vereceğimiz yönetici bilgileri ile müşteri ve borç bilgilerini sisteme kaydediyorsunuz. İsterseniz aktarımı excel dosyalarınız ile de yapabilirsiniz. Müşterileriniz için sistem tarafından oluşturulan linkleri müşterilerinize whatsapp, email, sms yada diğer iletişim kanalları üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır. Müşterileriniz bu linkler üzerinden sizin belirlediğiniz tutarı yada kendi belirledikleri tutarları kredi/banka kartları ile kolaylıkla ödeyebilirler. Ödemeler ilk iş günü hesabınıza yatırılır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


eleprox Kafe Otomasyonu

Uygulamamız yeni sürüm ve özellikler için yeniden geliştirme sürecindedir.


eleprox Yurt Programı

Kendi markamız olan eleprox ile sizin ve işletmenizin işlerini kolaylaştıracak yazılımlar üretiyoruz. Yeni projeler üretmek için biraz zamana ihtiyacımız var. Bu süreçte bizi web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Detaylar